Audi B4 – Blenda tylnej klapy z Audi 90

Audi B4 to bardzo dobra baza do rezania i z pokrewnych modeli pasuje tu dużo fajnych części. Z racji poprawy wyglądu tyłu auta postanowiłem zakupić i zamontować blendę tylnej klapy z Audi 90. Oryginalna blenda jest czarna i pospolita, wersja USA jest przyjemniejsza ale dalej w środku zostaje kawałek czarnego plastiku, wersja RS2 to legenda jednak do jej przeróbki konieczny jest tylny zderzak z RS2 oraz blenda (wydatek niemały i jak dla mnie nie wygląda to za dobrze). Ostatecznie zdecydowałem się na blendę z Audi 90 wersji sedan, która wypełnia całą szerokość klapy i wizualnie (złudzenie optyczne) autko wydaje się szersze.

Generalnie do założenia wystarczy sama blenda jednak żeby zrobić to raz a dobrze, przydałaby się jeszcze klamka tylnej klapy z Audi A6 C4 AVANT. W 80-tkce klamkę widać gołym okiem, i blenda tam nie wejdzie, natomiast w A6 C4 klamka jest schowana a do 80-tki pasuje bez żadnych przeróbek. Dodatkowym atutem wymiany klamki na wersję z C4 jest fakt że te klamki chodzą w granicach 50 zł, natomiast wersje z 80-tki które psują się znacznie częściej już około 150 zł. Można więc odzyskać kilka groszy przy takim rezaniu.

4 myśli nt. „Audi B4 – Blenda tylnej klapy z Audi 90

  1. kolego mam ten sam problem i w zwiazku z tym mam pytanko czy ta blenda była od audi 90 sedan coupe czy avant?? pozdrawiam

  2. Nie trzeba kupować z c4 wystarczy z b4 obciąć trochę i pasuje.

  3. Oryginalna podejdzie i oryginalna z B4, tylko ta z B4 lubi się zacinać, pozatym z B4 są droższe od tych z C4, więc można też trochę zarobić jeżeli posiada się sprawną klamkę w B4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Preview: