Audi A4 B5 – zaślepka tylnej wycieraczki

Przebieg: 223853 km

Po wszelkich za i przeciw postanowiłem dla poprawy wyglądu wywalić tylną wycieraczkę. W miejsce powstałem dziury wstawiłem zaślepkę. Przewód spryskiwacza też został zaślepiony.

Link do aukcji użytkownika behemoth19872305 z Allegro: behemoth19872305

Jakby ktoś chciał profi zaślepkę: http://www.gecleant.de

10 myśli nt. „Audi A4 B5 – zaślepka tylnej wycieraczki

  1. Czym zaślepiłeś otwór w szybie? Muszę naprawić moją wycieraczkę bo mi leje płynem do środka i potrwa to pewnie kilka dni a jeździć trzeba.

  2. Masz fajne zadbane autko i od czasu do czasu tu wpadam, ale ten krok chyba nie był dobrym rozwiązaniem… Pozdrawiam!

  3. Właśnie stoję przed tym samym dylematem. Niestety rurka która się łamie w mechaniźmie u mnie utkwiła na dobre i za nic nie chce wyjść, poza tym urwała się przy krućcu z kawałkiem plastiku. Nowy mechanizm w serwisie ok 460 zeta, Boscha ok 180, lub zestaw naprawczy za 170. Zaślepka najtańsza i przy myciu nie zawadza 😉

  4. W jaki sposób zatkałeś wężyk spryskiwacza? Chcę się pozbyć wycieraczki, ale obawiam się, że przypadkowo mogę czasem włączyć sprysk, a zwykły korek może nie dać rady ciśnieniu w wężyku?

  5. zatkaj czymkolwiek, choćby zrobioną zatyczką z gumki do ścierania 😉 ja użyłem wygłuszenia wentylatorów do komputerów bo akurat to miałem pod ręką. A jeżeli chodzi o trzymanie się tego pod wpływem ciśnienia to owinąłem to taśmą i nic nie leci – sprawdzałem 😉 Użyj taśmy macgyvera 😉

  6. ja również wywaliłem tylną wycieraczkę i to już daawnoo 🙂 zaślepiłem w ten sam sposób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Preview: