1. Mam nadzieję, że nie skasujesz swojej strony, która jest dla nas drogowskazem w ulepszaniu swojej audiczki 🙂

  Kichu63 z forum Audi A4

 2. Stronka zostaje, jeszcze ją na pewno zaktualizuję o kilka rzeczy.

 3. cze mam pytania do was bo kto wie lepiej jak nie wy czy jeśli mam rok 97 bez halogenów ale bez nowych lamp z ksenonem a jeszcze z przeciw mgielnymi w lampie to jaki to model i czy jeśli sprowadzę sobie anglika 2000 i z mojego będę chciał to przerobić to czy to spasuje/ bardzo prosze o odp i dziękuje

 4. Podobnie zrobiłem w październiku, po 8 latach też sprzedałem b5. Wcześniej kupiłem bardzo zadbane b6, lecz mimo uroków i bajerów to nie to samo, czegoś brakuje, jakby inna fabryka robiła.

 5. fajnie, że stronka zostaje – planuje na okrągłą rocznicę (za ok miesiąc) 300 000 km trochę ją odświeżyć i Twoje porady będą dla mnie bardzo pomocne.(chciałbym jeszcze z 100 000 – 150 000 km nią polatać)
  Dzieki

 6. Jak będziesz miał całe auto to spasować spasuje. Poliftowe angielskie lampy będziesz musiał przestawić na ruch EU a błotnik podciąć pod nie. Chyba że błotniki też przekładasz ale wtedy też i drzwi bo są inne środkowe listwy drzwiowe przedlift / polift.

 7. Chciałbym abyś wiedział, że twoja strona jest dla mnie jako miłośnika b5 bardzo ważna, znalazłem tu sporo pomocnych wiadomości których próżno było szukać na forach, mam nadzieję że będziesz kontynuował, może z jakąś inną b5. pozdrawiam i dzięki

 8. Super blog. Wiele przydatnych info. Ciekawe jakie teraz masz auto i czy gdzieś tez opisujesz zabawę z nim. Pozdrawiam i dziękuję.

Możliwość komentowania została wyłączona.